נסיון

2017 - Present

Demisto

UX/ UI Product Designer

מעצבת מוצר בדמיסטו, עבודה הכוללת אחריות על הנראות הויזואלית של המותג ושל האפליקציית הווב העיקרית שלו שהינה מערכת מורכבת. מתעסקת באפיון ועיצוב תהליכים ופיצ׳רים מורכבים לווב ולמובייל, בנוסף אחראית על אפיון ועיצוב האתר השיווקי החדש של החברה ועל עוד תוצרים שיווקיים ומיתוגיים.
עובדת בצמוד למחלקת הפרודקט ויש לי סביבה פורה ללמוד ולהשתפר כל העת. לא נחים כאן לרגע ואני נהנית מכל רגע.

2003 - Present

Graphicool

Freelance Graphic Designer

מעצבת דיגיטל ופרינט עצמאית שנותנת שירותי עיצוב במגוון תחומים: עיצוב אתרים, אפליקציות, GUI, ניוזלטרים, מיתוג, פרינט. בין לקוחותי: אמדוקס | Cloudally | CorporateGift | ECommercePartners | הטכניון FIRST ישראל | גני יהושע | Champion Motors | גני התערוכה | קבוצת O-Group המרכז לאימונים בעסקים | Blanchard Israel ועוד…

2017 - 2016

PLAINID

UX/UI Designer

מעצבת ומאפיינת בסטארטאפ במשרת inhouse. במסגרת העבודה הייתי אחראית על ה-UX/UI של המוצר שלהם (מערכת מורכבת לניהול הרשאות בארגון) ובנוסף עיצבתי חומרים שיווקיים ומיתוגיים של המוצר ושל החברה.

2017 - 2016

ECommercePartners

Web Designer

מעצבת ווב – אתרים, דפי נחיתה, מצגות, newsletter, עבור חברת ECommercePartners שמלווה לקוחות אי-קומרס בניהול אסטרטגי. עבודה מגוונת על עשרות פרוייקטים. תוכלו לקרוא את ההמלצה שכתב עלי המנכ״ל שלהם בעמוד הלינקדאין שלי.

2016

Actus Digital

UX/UI Designer

מעצבת GUI של Actus broadcast recording platform – מערכת לניהול הקלטות שידורי טלוויזיה מאד מורכבת. את המוצר שעיצבתי ניתן לראות בדמו כאן

2013-2015
inhouse UX / UI Android App Designer

עיצוב אפליקציית Autodesk A360 בצוות של 3 מעצבים, עבודת UX/UI שכללה עיצוב האפליקציה ל-iOS ולאחר מכן התמחות בעיצוב אפליקציות לאנדרואיד. זהו מוצר מורכב שמאפשר צפייה במודלים תלת מימד, ניהול הפרוייקט וקולבורציה עם אחרים. ניתן לראות דמו של המוצר כאן או כאן

2012

Contractor iOS Applications UI Designer

מעצבת אפליקציות אייפון/אייפד של חברת מפתחי התוכנה for-each. הצוות שם פיתח אפליקציות mobile לחברות, ואני הייתי מעורבת בשלושה פרוייקטים, הגדול מביניהם היה עיצוב אפליקציית CyberArk-SafeShare, דמו שלה אפשר לראות כאן. במהלך העבודה שם עיצבתי אפליקציה שנמכרה אח״כ ל-AutoDesk ביחד עם כל חברת for-each.

קצת עלי

אני עינב רפאל: מעצבת פתרונות. יש לי 15 שנות נסיון בעיצוב לדיגיטל ולפרינט. המון אהבה ותשוקה למקצוע, חדשנות ורצינות, למידה עצמאית אינסופית, יכולות הדרכה, נסיון בהכוונה ובטיפוח של מעצבים ובעמידה מול קהל.

יש לי ידע ונסיון רוחבי במגוון תחומים – התחלתי בפרינט והמשכתי בעיצוב דיגיטלי :אתרים, דפי נחיתה, מצגות, ניוזלטרים, וורדפרס. הידע הרב שצברתי בעיצוב רספונסיבי לאתרים מאד תרם לי במעבר לעיצוב אפליקציות, ולפני כשמונה שנים נכנסתי גם לתחום האפליקציות, בהתחלה לאייפון ולאחר מכן התמחיתי בעיצוב לאנדרואיד וה-Material Design. כרגע אני מתמקדת בעיצוב דיגיטל ווב ואפליקציות, אבל אוהבת גם לקחת פרוייקטים של עיצוב לדפוס, מיתוג, עיצוב אריזות וחללי תצוגה, ועוד… אני תמיד מחפשת את האתגר הבא. בזכות הנסיון המגוון שלי תוכלו להיות רגועים שאתם נמצאים במקום אחד שיכול לספק לכם את כל פתרונות העיצוב שתצטרכו.

תוכנות

פרוייקט הצד שלי

אני מנהלת את קהילת המעצבים הגרפים בפייסבוק. כחלק‭ ‬מהיומיום‭ ‬שלי‭, ‬אני‭ ‬תומכת‭ ‬במעצבים‭ ‬צעירים‭ ‬בתחילת‭ ‬דרכם‭ ‬במתן‭ ‬ייעוץ‭ ‬שוטף‭ ‬בפורום‭, ‬מארגנת‭ ‬שיחות‭ ‬והרצאות‭ ‬של‭ ‬יועצים‭ ‬מומחים‭, ‬ממליצה‭ ‬ומכוונת‭ ‬את‭ ‬המעצבים‭ ‬לגבי‭ ‬כל‭ ‬דבר‭ ‬הנוגע‭ ‬לתחום‭ ‬העיסוק‭ ‬שלנו‭, ‬מתעסקת‭ ‬עם‭ ‬שיתופי‭ ‬פעולה‭, ‬מתעדכנת‭ ‬ומעודכנת‭ ‬בכל‭ ‬החידושים‭ ‬והמגמות‭ ‬בתחום‭.‬

השכלה

2010-2017

קורס אפיון ועיצוב חוויית משתמש בביה״ס לחוויית משתמש CREATE אצל ליאור יאיר, מייסד Netcraft Academy - בהיקף של 160 שעות

2010-2017

קורסים מקוונים ולמידה אוטודידקטית של תחומי התמחות שונים: WORDPRESS WEB DESIGN, ux/ui, APP DESIGN ועוד...

2003-2006

לימודי תואר ראשון בתקשורת ושיווק | האוניברסיטה הפתוחה

מצטיינת נשיא- הצטיינות יתרה ממוצע 95

2002

המכללה לעיצוב דיגיטלי | רעננה

יצירת קשר

graphic animation GIF by Ben Marriott