***** פוסט שיתעדכן בשבוע הקרוב כל הזמן ****

ריכוז מבצעי בלאק פריידי – כפי שהתקבלו בקבוצת הפייסבוק של קהילת המעצבים הגרפיים (לינק) – כמדי שנה, אני מקווה שביחד כקהילה נצליח לברור את המבצעים הבאמת שווים מתוך כל ההיצע שעומד לתקוף אותנו אוטוטו.

לקראת הבלאק פריידי תהיה ״הצפה״ של השוק בכל מיני מבצעים ובאנדלים במחירי כסאח. צריך להיזהר מההרפתקאות האלו ולברור באמת את הדברים היותר שווים כדי לא להשאר עם חור בכיס. בפוסט הזה אני ארכז את כל המבצעים שמגיעים אלי שהם מוצלחים, מומלצים ומחירם יורד משמעותית.

מה אני צריכה מכם?

נתקלתם במבצע ואתם רוצים לשתף אחרים? שלחו לי הודעה בעמוד המלצות למעצבים (פייסבוק), אשמח לצרף אותו לפוסט.
ראיתם מודעה ואינכם בטוחים אם המוצר מוצלח? שתפו אותי, אני אהיה כאן ללוות ולעזור ולהגיש את ההמלצות הבאמת טובות שלי מתוך המבחר, ואתם תמיד מוזמנים להפנות אלי מבצעים שראיתם ולברר איתי אם זה באמת מומלץ, רוב הסיכויים שתהיה לי דעה שכדאי להתחשב בה בתוך סל השיקולים שלכם.

דיסקליימר: אני ממליצה על סמך ביקורות ועל סמך המלצות שהגיעו אלי. לא את כל המוצרים רכשתי בעצמי, אבל כן יש לי ידע רב לגבי רובם, ואתם מוזמנים להתייעץ אתי בעמוד המלצות למעצבים לגבי המלצת קנייה מסויימת. כל ההמלצות המוצעות כאן מוגשות כפי שהן, טענות לגבי מוצרים שלא עובדים כפי שציפיתם, בקשות להחזר כספי וכויו״ב יש לפנות לאתרי הרכישה עצמם- בדר״כ הם מאד שירותיים, עוזרים ותומכים וגם מחזירים את הכסף אם ישנה בעיה במוצר. 
לטובת מי שאינו חבר בקהילת המעצבים הגרפיים אציג את עצמי: שמי עינב, אני מנהלת את קהילת הפייסבוק הגדולה למעצבים, אני סוקרת וכותבת המלצות לכלים שמשפרים את היעילות שלנו בעבודה. נעים מאד!

ואיך אפשר בלי פייבר, למי שצריך שירותים משלימים לעיצוב (אני למשל פעם קניתי איור ממישהי שם) - בשימוש מושכל, זה יכול להיות אחלה מקור בשבילכם: Fiverr.com
אל תצאו לשופינג בבלאק פריידי הזה בלי להרשם לאיבייטס- נרשמים ומקבלים כסף בחזרה על הקניות שאתם עושים באינטרנט
תקף גם ל-udemy אתר הקורסים המצויין: Ebates Coupons and Cash Back

מבצעים שנגמרו אך אולי יחזרו: